Hotel usytuowany jest przy trasie prowadzącej do ścisłego centrum Warszawy i niecały kilometr od lotniska Im. Fryderyka Chopina. To doskonała baza noclegowa dla pasażerów lotniska oraz komfortowe miejsce na spotkania biznesowe.

posiada największą powierzchnię kongresowo-wystawienniczą w Warszawie. Organizujemy konferencje, sympozja, bankiety i inne eventy, nawet dla najbardziej wymagających klientów.

 

ZAPLECZE KONFERENCYJNE

SANGATE HOTEL AIRPORT dysponuje 15 salami konferencyjnymi oraz 7 pokojami spotkań. Łączna powierzchnia konferencyjna to blisko 6000m2, rozmieszczonych na 3 poziomach.

Wszystkie sale są klimatyzowane oraz większość z nich ma dostęp do światła dziennego.

Na naszej największej Sali , o powierzchni 2225 m2 , organizujemy bale, bankiety i eventy branżowe nawet do 1000 osób. Wszyscy goście mają miejsca siedzące przy okrągłych stołach.

Zapewniamy wynajem profesjonalnego sprzętu nagłaśniającego, instalacji estradowych, scenografii, tłumaczeń symultanicznych.

 

BAZA NOCLEGOWA

SANGATE HOTEL AIRPORT DYSPONUJE: 582 miejscami noclegowymi w 340 pokojach. Pokoje zarówno 1 jak i 2-osobowe dostępne są w czterech standardach

Pokoje typu Comfort znajdują się w wyższej 10-piętrowej części hotelu. Pokoje są przestronne i klimatyzowane, Nowoprzygotowane pokoje z Łóżkami typu Queen, częśc z nich posiada rozkładana sofę.

Pokoje typu Biznes znajdują się w wyższej 10-piętrowej części hotelu. Pokoje są przestronne i klimatyzowane, do wyboru z jednym lub dwoma łóżkami. Apartamenty biznes składają się z dwóch powierzchni mieszkalnych , dużej łazienki z wanną oraz oddzielnej toalety dla gości.

Pokoje Typu Standard znajdują się w niższej, 4-pietrowej części hotelu. Posiadają łazienkę z prysznicem. Apartamenty składają się z dwóch powierzchni mieszkalnych i jednej łazienki z dużą wanną.

Pokoje typu Ekonomiczny również znajdują się w niższej części hotelowej. Posiadają starszą łazienkę.

W CENIE NOCLEGU WLICZONE SĄ

- śniadanie w formie bufetu szwedzkiego (można kupić nocleg bez śniadania).
- bezprzewodowy Internet
- woda mineralna w pokoju
- zestaw do parzenia herbaty

 

USŁUGI GASTRONOMICZNE

Na terenie SANGATE HOTEL AIRPORT znajduje się Restauracja Hotelowa serwująca wyśmienite dania kuchni polskiej. Goście mogą korzystać z Drink Baru.

 

PARKING

Do dyspozycji gości odpłatnie udostępniamy parking hotelowy (ok. 500 miejsc).

 

DODATKOWE INFORMACJE

- pokoje zarówno dla osób palących jak i niepalących
- pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych
- akceptacja zwierząt (bezpłatnie)
- możliwość skorzystania z pobytu dziennego
- bezpłatna przechowalnia bagażu
- kiosk z pamiątkami

Dziękujemy za zapoznanie się z ofertą SANGATE HOTEL AIRPORT

Jeżeli spotkała się ona z zainteresowaniem, z przyjemnością przygotujemy specjalną propozycję dostosowaną do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Messenger